SREBRENICA - Više učenika lakše je povrijeđeno kada se autobus koji ih je prevozio prevrnuo u srebreničkom prigradskom naselju Soloćuša, na putu Bratunac - Srebrenica.
Petoro povrijeđenih su santitetskim vozilima prebačeni u zvorničku bolnicu, a ostali su zbrinuti u Domu zdravlja u Srebrenici.
Nezgoda se dogodila jutros u 7.10 časova kada je, pretpostavlja se, vozač autobusa "Drinatransa" Đ.G izgubio kontrolu nad vozilom usljed klizavog puta - rekli su u policiji, naglašavajući da će tačan uzrok biti poznat nakon uviđaja.