Hronika

Saobraćajka na magistrali, povrijeđeno dvoje

Saobraćajka na magistrali, povrijeđeno dvoje
Foto: Nezavisne novine/Arhiva | Saobraćajka na magistrali, povrijeđeno dvoje
Nezavisne novine

BRATUNAC - Dva lica povrijeđena su u saobraćajnoj nezgodi u mjestu Konjević Polje u opštini Bratunac, izjavila je Srni portparol Policijske uprave Zvornik Danijela Madžarević.

U udesu na magistralnom putu Bratunac-Milići juče oko 17 časova učestvovali su automobil "opel astra", koji je vozilo lice čiji su inicijali J.M. iz Milića, i vozilo "volksvagen bora", kojim je upravljalo lice LJ.S. iz Vlasenice.

Madžarevićeva je dodala da su oba vozača upućena u Dom zdravlja u Milićima odakle su prevezena u bolnicu u Zvornik, gdje je dežurni doktor konstatovao teške povrede kod LJ.S, te lake povrede kod J.M.

O događaju je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina. Policija iz Bratunca će nadležnom sudu protiv lica LJ.S. podnijeti zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, prenosi Srna.  

Najčitanije