BANJALUKA - Borislav Špirić (58) zadobio je danas teže tjelesne povrede kada je vozilom "opel insignija" udario u zid u Kozarskoj ulici u Banjaluci, iz za sada neutvrđenih razloga, potvrđeno Srni u Okružnom tužilaštvu Banjaluka.
On je u besvjesnom stanju prevezen u hiruršku ambulantu Kliničkog centra Banjaluka.
U autu su bili i Slavko Glijaković (32) i Duško Bukva (25), koji su takođe medicinski zbrinuti i dijagnostičke procedure su u toku, saopšteno je iz Kliničkog centra Banjaluka.
Više informacija o stanju Špirića biće poznato oko 20.00 časova.
Saobraćajna nezgoda dogodila se oko 17.00 časova.