BANJALUKA - U sudaru dva vozila u centru Banjaluke, na rasksnici Bulevara cara Dušana i Kralja Petra prvog Karađorđevića, nije bilo povrijeđenih, potvrđeno je "Nezavisnim" iz policije.
"U nezgodi su učestvovali N.S, vozilom golf 5, te A.Đ, vozilom pežo 308", precizirali su iz policije.
Na automobilima je pričinjena veća materijalna šteta, a saobraćaj je, nakon nezgode, bio otežan.
Saobraćaj u ovom dijelu grada je otežan.