Hronika

Saobraćajka u centru Banjaluke: Auto slupan kod Gimnazije (FOTO)

Saobraćajka u centru Banjaluke: Auto slupan kod Gimnazije (FOTO)
Foto: Nezavisne novine | Saobraćajka u centru Banjaluke: Auto slupan kod škole (FOTO)

BANJALUKA – U centru Banjaluke kod Gimnazije, jutros, 4. februara, dogodila se saobraćajna nezgoda, a kako javljaju čitaoci "Nezavisnih novina" u tom dijelu grada stvaraju se gužve.

Kako se može vidjeti na fotografijama, na automobilu citroen stvorena je velika materijalna šteta.

Za sada nije poznato da da li ima povrijeđenih niti pod kojim okolnostima je došlo do saobraćajke.

Pročitajte još:

Udes kod banjalučke Gimnazije

Sagovornici “Nezavisnih” upozoravaju da se u ulici od Arnaudija džamije slabo vidi znak stop.

"Ovdje su jako česti sudari i smatram da je potrebno nešto preduzeti. Tu je škola, opasno je za đake. Mislim da je potrebna hitna reakcija", ističe jedan vozač.

Najčitanije