SARAJEVO - Povrijeđeno je pet lica u saobraćanoj nesreći koja se dogodila jutros na tramvajskoj stanici u sarajevskom naselju Otoka, potvrdio je Srni portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Irfan Nefić.
''Do nesreće je došlo kada je automobil žhjundaiž udario u zaštitnu ogradu tramvajske stanice na kojoj je bilo nekoliko ljudi. Četiri lica su povrijeđena, kao i vozač automobila", precizirao je Nefić.
Prema njegovim riječima, na lice mjesta izašla je ekipa Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, koja je jedno lice pregledala u Zavodu i odmah otpustila kući, dok su ostala lica prevezena na Kliniku urgentne medicine Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, radi ukazivanja dalje ljekarske pomoći.
O nesreći je obaviješten kantonalni tužilac, a uviđaj su obavili pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo.