Hronika

Saobraćajna nesreća na putu Doboj-Modriča, ima poginulih

Saobraćajna nesreća na putu Doboj-Modriča, ima poginulih
Foto: N.N. | Saobraćajna nesreća na putu Doboj-Modriča, ima poginulih
Srna

DOBOJ - Na magistralnom putu Doboj-Modriča u mjestu Jakešnica dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj ima i poginulih lica, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Doboj.

U saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila oko 14.00 časova u blizini "Nestro petrol" pumpe kod Modriče, učestvovali su putničko i teretno vozilo.

Ova dionica puta zatvorena je za saobraćaj zbog uviđaja koji je u toku.

Formirala se kolona od nekoliko kilometara.

Jedini put od Modriče do Doboja je stara cesta.

Najčitanije