Hronika

Saobraćajna nesreća u Banjaluci: Jedno lice poginulo, jedno povrijeđeno

Saobraćajna nesreća u Banjaluci: Jedno lice poginulo, jedno povrijeđeno
Saobraćajna nesreća u Banjaluci: Jedno lice poginulo, jedno povrijeđeno
Srna

BANjALUKA - Jedno lice je poginulo, a jedno povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila u Trnu kod Banjaluke, potvrdio je Srni dežurni operativni Centra javne bezbjednosti /CJB/ Banjaluka.

On je naveo da je do nesreće došlo danas oko 14.00 časova kada su se sudarili "škoda fabija", vlasništvo Gojka Čičića /63/, koji je povrijeđen, i "golf dva", u kome se nalazilo lice koje je smrtno stradalo.

Dežurni operativni CJB Banjaluka je rekao da je "golf dva" vlasništvo Nenada Grmuše, ali da za sada ne može reći da li je on poginuo, budući da još nije utvrđen identitet nastradalog.

Uviđaj je obavljen u prisustvu dežurnog tužioca.

(Foto ilustracija)

Najčitanije