Hronika

Saobraćajna nezgoda: Povrijeđena dva vozača

Saobraćajna nezgoda: Povrijeđena dva vozača
Saobraćajna nezgoda: Povrijeđena dva vozača
Agencije

TUZLA - Dva lica iz Srebrenika povrijeđena su u saobraćajnoj nezgodi na magistralnom putu Tuzla - Orašje, u mjestu Ormanica kod Srebrenika.

Teško je povrijeđen vozač "golfa" S.B. (32) i on je zadržan na liječenju u Univerzitetskom kliničkom centru Tuzla. Lakše povrede zadobio je vozač "fijat marea" E.N. (33).

Nezgoda se dogodila sinoć oko 20.35 časova, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Tuzlanska policija uhapsila je sinoć muškarca čiji su inicijali R.I. (49), jer je iz vatrenog oružja ispalio nekoliko hitaca u vazduh.

Incident se dogodio u Ulici Ahmeta Kobića.

Najčitanije