ISTOČNO SARAJEVO - Na magistralnom putu Sarajevo–Podromanija u mjestu Rogušići, opština Pale, prolazak vozila je obustavljen zbog saobraćajne nezgode, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Istočno Sarajevo.
Policija je u 16.46 časova zaprimila prijavu o saobraćajnoj nezgodi.
U toku je uviđaj, nakon kojeg će biti poznato više detalja.