SARAJEVO - U sarajevskom naselju Otoka večeras je došlo do saobraćajne nesreće, usljed čega je jedan automobil završio na šinama.
Kako su za federalne medije rekli u Operativnom centru Ministarstva za unutrašnje poslove Kantona Sarajevo, nesreća se dogodila oko 21.50.
"Automobil marke fiat punto završio je na tramvajskim šinama, što je kratko izazvalo prekid u odvijanju tramvajskog saobraćaja", kazali su iz MUP-a KS-a.
U nesreći nije bilo povrijeđenih lica, a uviđaj su obavili pripadnici sarajevske policije.