Hronika

Sarajevo: Nakon pljačke banke i ubistva dvije osobe na slobodi, za dvije se još traga

Sarajevo: Nakon pljačke banke i ubistva dvije osobe na slobodi, za dvije se još traga
Sarajevo: Nakon pljačke banke i ubistva dvije osobe na slobodi, za dvije se još traga
N.N.

SARAJEVO - U policijskoj akciji koju su juče proveli pripadnici Ministarstva za unutrašnje poslove Kantona Sarajevo, uhapšeni su između ostalog i Sanel, Anel i Amel Sejfović zbog sumnje da su učestvovali u pljački poslovnice "Raiffeisen banke"

Anel Sejfović pušten je na slobodu. Ovu informaciju potvrdio je njegov advokat Mirsad Sipović koji je kazao da njegov branjenik ima alibi odnosno da je tek u petak, dan nakon pljačke pušten iz zatvora u Ustikolini gdje izdržava kaznu, piši sarajevski portali.

Nakon izvršene kriminalističke obrade Tužilaštvu KS su predati Amel S. (1989..), Nizama B. (1991.) i Haris H. (1994.) dok su na slobodu pušteni Anel S. (1987.) i Alma S. (1990. ).

"Naši službenici tragaju za još dvije osobe koje se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem ovog krivičnog djela čiji je identiet poznat policiji. Oni su nedostupni, ali je za njima raspisana potraga", rekao je portparol MUP-a KS Irfan Nefić.

Najčitanije