Dvije nepoznate osobe jutros su u 4:30 opljačkale benzinsku pumpu u sarajevskom naselju Nedžarići, potvrđeno je za Sarajevo-x.com u MUP-u Kantona Sarajevo.
Razbojnici su uz prijetnju oružjem od radnika Energopetrolove pumpe otuđili određenu količinu novca te pobjegli. Oružje nisu upotrijebili.
Policija radi na rasvjetljavanju ovog događaja i traga za počiniteljima, te zasad nema više informacija o pljački.
Istraga je u toku.