Hronika

Sarajlija "pao" u Banjaluci

Sarajlija "pao" u Banjaluci
Sarajlija "pao" u Banjaluci
Fena

BANJALUKA - U Banjaluci je uhapšen Sarajlija zbog sumnje da izvršio krivično djelo razbojništva.

Radi se o S.D. (1987.), koji je juče lišen slobode na osnovu centralne potjernice Kantonalnog suda Sarajevo, potvrđeno je danas iz Centra javne bezbjednosti Banja Luka.

Hapšenje su izvršili pripadnici banjalučke Policijske stanice za intervencije.

Na području koje operativno pokriva Centar javne bezbjednosti Banjaluka, tokom jučerašnjeg dana, evidentirano je šest narušavanja javnog reda i mira, 13 saobraćajnih nezgoda, od kojih jedna s posljedicama po osobe i 12 s materijalnom štetom, a prijavljen je i požar.

Najčitanije