Hronika

Sarajliji oduzet BMW

Sarajliji oduzet BMW
Foto: Arhiva | Sarajliji oduzet BMW
N.N.

SRBAC - Pripadnici Policijske stanice Srbac privremeno su oduzeli automobil marke "bmv" u mjestu Kobaš od lica čiji su inicijali A.M. iz Sarajeva, koje je višestruki povratnik u činjenju prekršaja i upravljalo je vozilom prije sticanja tog prava.

Automobil je oduzet juče, a na osnovu izvršenih provjera u Registru novčanih kazni utvrđeno je da A. M. ima dug u iznosu od 7.773 KM, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška.

Protiv tog lica biće podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka nadležnom sudu zbog počinjenih prekršaja po Zakonu o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.

Najčitanije