Hronika

Sestre i ranije odlazile od kuće

Sestre i ranije odlazile od kuće
Sestre i ranije odlazile od kuće
E. Skokić

TUZLA - Sestre Armina (17) i Ermina Fazlić (15) iz tuzlanskog naselja Ši Selo, koje su nakon nestanka pronađene u srijedu popodne, i ranije su odlazile od kuće, saznaju "Nezavisne".

Takođe saznajemo da su jednom bez znanja roditelja otišle na motorijadu.

Tinejdžerke, koje su nestale u nedjelju naveče, nađene su u srijedu popodne u jednom ugostiteljskom objektu u Vlasenici.

Našao ih je jedan policajac u Vlasenici koji ih je prepoznao sa fotografija.

Otac Armine i Ermine Emin Fazlić istakao je da su vlasenički policajci profesionalno odradili svoj posao i da će im biti zahvalan do kraja života.

"Toliko su me usrećili da bih im prepisao dio svoje imovine", rekao je Fazlić.

Sestre Fazlić u Vlasenicu je dovezao tuzlanski taksista kojeg poznaje njihov otac. Taksista ih je dovezao i u Policijsku stanicu u Vlasenici.

Od izvora bliskih MUP-u TK saznajemo da se ispituje uloga tog taksiste u cijelom slučaju, ali i vlasnika ugostiteljskog objekta u Vlasenici u kojem su boravile Armina i Ermina. 

Drama porodice Fazlić je okončana sa sretnim krajem, a pred roditeljima je da ispitaju zbog čega se Armina, prema tvrdnjama njenih drugarica, u posljednje vrijeme otuđila i družila s problematičnim osobama.

Najčitanije