ŠIPOVO - Šipovačka policija uhapsila je tri lica iz Donjeg Vakufa, zbog krađe metala, rečeno je Srni u policiji Republike Srpske.
Krađa se dogodila juče oko 16.00 časova u mjestu Gerzevo, opština Mrkonjić Grad, pri čemu su Anadim Zahidić (21), Alvin Zahidić (20) i Ervin Malkić (26) ukrali metalno bure i 20 tabli lima, čija se vrijednost procjenjuje na 200 KM.
Policija je ukradene predmete pronašla u putničkom vozilu "mercedes" koji su koristili uhapšeni, a ovi predmeti će biti vrćeni vlasniku.
Nakon kriminalističke obrade uhapšena lica puštena su na slobodu, a policija će nadležnom tužilaštvu protiv njih podnijeti izvještaj za počinjeno krivično djelo krađe.