Hronika

Sletio teretnjak na putu Šešlije-Modriča, saobraćaj normalizovan

Sletio teretnjak na putu Šešlije-Modriča, saobraćaj normalizovan
Foto: N.N. | Sletio teretnjak na putu Šešlije-Modriča, saobraćaj normalizovan
Srna

DOBOJ - Na magistralnom putu Šešlije-Modriča u mjestu Botajica sa puta je sletjelo teretno vozilo mercedes, a vozač čiji su inicijali A.H. iz Doboja nije povrijeđen, potvrđeno je iz Policijske uprave Doboj.

Na ovoj dionici normalizovano je odvijanje saobraćaja nakon što je sa puta uklonjeno vozilo.

Vozilo je sa kolovoza sletjelo jutros u 3.10 časova, a sa puta je uklonjeno u 7.40 časova.

Saobraćaj se u međuvremenu odvijao jednom trakom.

Najčitanije