Hronika

Sletjeli BMW-om u jezero kod Jablanice

Sletjeli BMW-om u jezero kod Jablanice
Foto: Ilustracija | Sletjeli BMW-om u jezero kod Jablanice
Srna

SARAJEVO - Vozilo BMW sa tri putnika sletjelo je sa puta u jezero kod Jablanice, a putnici su isplivali iz automobila i prošli bez povreda, prenose federalni mediji.

Izvlačenje vozila sa njemačkim registarskim oznakama organizovano je u večernjim časovima i izazvalo je kolona u dužini od tri kilometra.

Normalizovan je saobraćaj na magistralnom putu Mostar-Jablanica u mjestu Komadinovo Vrelo, nakon što je izvučeno vozila iz rijeke Neretve, saopšteno je iz BiHAMK-a.

Iz ovog auto-moto kluba pozivaju vozače da budu strpljivi i oprezni, budući da su se na obje strane formirane duže kolone vozila.

Najčitanije