PRNJAVOR - Slaviša Bosić (1985.) iz Prnjavora preminuo je usljed zadobijenih povreda nakon slijetanja s kolovoza automobilom marke “volvo”, na magistralnom putu Prnjavor-Derventa, u mjestu Štrpci.
Ova teška saobraćajna nesreća dogodila se protekle noći, 45 minuta iza pomoći, potvrdila je Feni portproarolka Centra javne bezbjednosti Banjaluka Marija Markanović.
Bosić je usljed zadobijenih povreda preminuo u Univerzitetskoj bolnici Klinički centar Banjaluka.
Policija je obavila uviđaj, a o ovoj saobraćanoj nesreći upoznat je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka.