SREBRENIK - Službenici Policijske stanice Srebrenik u četvrtak uveče primili su prijavu o čedomorstvu koje je, navodno, u nedjelju počinila 24-godišnja Z.Ć.
Prema posljednjim informacijama iz MUP-a Tuzlanskog kantona koje prenosi Sarajevo-x.com, u toku su operativne radnje, tako da više detalja o zaprimljenoj prijavi nema. Inače, u prijavi srebreničkim policajcima navedeno je kako je čedomorstvo počinjeno na lokalitetu sela Crveno Brdo.
Istraga će pružiti više informacija o ovom slučaju.