BIJELJINA - U centru Bijeljine danas je palo stablo na automobil, a povrijeđenih nije bilo, javio je novinar Srne sa lica mjesta.
Drvo je palo na vozilo "golf pet" u kojem je bila i maloljetna djevojčica.
Stablo je, najverovatnije, iščupao jak vjetar koji je tokom poslijepodneva zahvatio Bijeljinu.
Incident se desio nešto prije 17.00 časova u Ulici neznanih junaka, nedaleko od prostorija SNSD-a. Policija vrši uviđaj.U toku je uklanjanje stabla sa saobraćajnice.