Hronika

Stablo palo na golf pet u kojem je bila i maloljetna djevojčica

Stablo palo na golf pet u kojem je bila i maloljetna djevojčica
Stablo palo na golf pet u kojem je bila i maloljetna djevojčica
Srna

BIJELJINA - U centru Bijeljine danas je palo stablo na automobil, a povrijeđenih nije bilo, javio je novinar Srne sa lica mjesta.

Drvo je  palo  na vozilo "golf  pet"  u kojem je bila i maloljetna djevojčica. 

Stablo  je, najverovatnije, iščupao jak vjetar koji je tokom poslijepodneva  zahvatio    Bijeljinu. 

Incident se desio nešto prije 17.00 časova u Ulici neznanih junaka, nedaleko od prostorija SNSD-a.  Policija  vrši uviđaj.U toku je uklanjanje stabla  sa saobraćajnice.  

Najčitanije