Hronika

Starac se raznio bombom ispred Kastela

Starac se raznio bombom ispred Kastela
Starac se raznio bombom ispred Kastela
N.N.

BANJALUKA - Sedamdesetsedmogodišnji Banjalučanin čiji su inicijali B.R. ubio se ispred banjalučke tvrđave Kastel, oko 15 časova, aktiviranjem ručne bombe, saopšteno je u Policiji Republike Srpske.

Motiv samoubistva za sada je nepoznatnat.

Uviđaj su obavili pripadnici Centra javne bezbjednosti Banjaluka, zajedno sa dežurnim tužiocem Okružnog tužilaštva Banjaluka i ljekarom mrtvozornikom.

Kako nezvačnično saznaje RTRS  riječ je o Radomiru Bajiću iz Banjaluke.

Najčitanije