GRADIŠKA - Branko Grbić (88) iz mjesta Novo Selo, opština Gradiška, ubio se sinoć ručnom bombom, potvrđeno je "Nezavisnim" u CJB Banjaluka.
Iz policije su dodali da je samoubistvo počinjeno sinoć u 18.32, te naglasili da motiv zbog kojeg je ovaj starac digao ruku na sebe, još nije poznat.
Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice Gradiška i dežurni mrtvozornik Bogdan Milenković.