BANJALUKA - Vito Matić /71/ iz Gornjeg Ribnika, opština Ribnik, ugušio se od dima prilikom gašenja požara na svojoj štali koju je zapalio udar groma - rečeno je Srni u policiji Republike Srpske.
Matić je nastradao juče u 8.45 časova. Uviđaj na licu mjesta izvršili su pripadnici policijske stanice Ribnik i doktor mrtvozornik Doma zdravlja Ribnik, a radnici Šumskog gazdinstva Ribnik su lokalizovali požar.