Hronika

Starica se objesila u poljskom toaletu u Dvorovima

Starica se objesila u poljskom toaletu u Dvorovima
Starica se objesila u poljskom toaletu u Dvorovima
N.N.

BIJELJINA - Osamdesetogodišnja žena izvšila je samoubistvo vješanjem u dvorištu svoje porodične kuće u bijeljinskom naselju Dvorovi, potvrđeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Bijeljina.

Ruža Tomić objesila se u poljskom toaletu, koji se nalazi pored kuće u Ulici kneza Miloša.

Policija je o ovom tragičnom događaju obaviještena danas iza 11.00 časova.

Dežurni ljekar Doma zdravlja je spoljnim pregledom utvrdio da na tijelu nema tragova nasilja.

Tijelo je prevezeno na patologiju medicinskog centra u gradu, a o svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Bijeljina.


FOTO ILUSTRACIJA

Najčitanije