Hronika

Starija žena utopila se u Vrbasu

Starija žena utopila se u Vrbasu
Starija žena utopila se u Vrbasu
Srna

BANJALUKA - Sedamdesetšestogodišnja G.H. iz Banjaluke izvršila je samoubistvo utapanjem u rijeci Vrbas, saopšteno je iz banjalučkog Centra javne bezbjednosti.

Starica je samoubistvo utapanjem izvršila juče oko 14.45 časova kod Rebrovačkog mosta u Banjaluci.

Tim Specijalne jedinice policije pronašao je tijelo nastradale starice u mjestu Priječani kod Banjaluke na desnoj strani obale rijeke Vrbas.

Tokom uviđaja konstatovano je da na lešu nema povreda koje bi ukazivale na postojanje elemenata krivičnog djela i da je smrt nastupila utapanjem.

Najčitanije