BANJALUKA – Saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva vozila dogodila se kod Prijedorske petlje u Banjaluci.
Jedna osoba je povrijeđena i prevezena je na Univerzitetski klinički centar Republike Srpske.
Saobraćajna nezgoda dogodila se oko 17.50 časova.
Saobraćaj na ovoj dionici je bio otežan.