Hronika

Sudar autobusa i renoa u Banjaluci, kolaps u saobraćaju

Sudar autobusa i renoa u Banjaluci, kolaps u saobraćaju
Foto: nezavisne.com | Sudar autobusa i renoa u Banjaluci, kolaps u saobraćaju
N.N.

BANJALUKA - Autobus koji saobraćaja na gradskoj liniji broj 1 i automobil reno klio sudarili su se na raskrsnici kod banjalučke Gimnazije.

 U udesu blažeg intenziteta povrijeđenih nije bilo. Policija je izašla na mjesto događaja gdje vrši uviđaj.

Zbog sudara nastala je gužva u saobraćaju u ovom dijelu grada, a kako javlja čitalac portala "Nezavisnih novina" zbog ove saobraćajne nezgode vozila se otežano kreću i na banjalučkom naselju Lauš.

Više informacija o ovoj saobraćajnoj nezgodi biće poznato naknado.

Najčitanije