DOBOJ - Dva lica povrijeđena su u saobraćajnoj nezgodi u dobojskom naselju Bare, potvrđeno je u Centru javne bezbjednosti Doboj.
U nezgodi su učestvovala četiri vozila, piše Srna.
Povrijeđeni su nakon saobraćajne nezgode, koja se dogodila u 11.20 časova, prebačeni u dobojsku Bolnicu "Sveti apostol Luka".
Još uvijek nije poznato šta je uzrok ove saobraćajne nezgode.
Saobraćaj tokom uviđaja nije obustavljen.