BANJALUKA – Sudar tri automobila dogodio se večeras kod Gimnazije u Banjaluci, javlja čitalac "Nezavisnih".
U saobraćajnoj nezgodi su učestvovali automobili mazda, audi i fiat.
Na autobobilima je pričinjena materijalna šteta, a još uvijek nije poznato da li u nezgodi ima povrijeđenih osoba.