Hronika

Sudar u Pelagićevu: Vatrogasci iz BMW-a izvukli zarobljenog vozača

Sudar u Pelagićevu: Vatrogasci iz BMW-a izvukli zarobljenog vozača
Foto: crna-hronika.info | Sudar u Pelagićevu: Vatrogasci iz BMW-a izvukli zarobljenog vozača
N.N.

PELAGIĆEVO - Tri osobe su povrijeđene u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se jutros oko 9 sati dogodila na području opštine Pelagićevo.

Kako je potvrđeno iz Policijske stanice Pelagićevo, u nesreći su učestvovala tri automobila, dva golfa i BMW.

"U automobilu golf 5 lakše su povrijeđeni vozač i suvozač sa područja opštine Pelagićevo, dok je vozač inicijala M. Š sa područja Brčko distrikta koji je bio za upravljačem automobila BM” teško povrijeđen", kazali su u policiji.

Na mjestu nezgode intervenirali su i vatrogasci iz Srebrenika, koji su morali izvući vozača BMW-a iz vozila u kojem je ostao zarobljen.

Nakon toga, on je sanitetskim vozilom prevezen u JZU “Zdravstveni centar Brčko”, na ukazivanje dalje ljekarske pomoći.

(crna-hronika.info)

Najčitanije