TUZLA - Dva lica povrijeđena su danas u saobraćajnoj nezgodi u tuzlanskom naselju Stupine, rečeno je Srni u Ministarstvu unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
U ovoj saobraćajnoj nezgodi učestvovali su automobili "volvo" i "pežo".
Oba vozača su povrijeđena i prevezena u Univerzitetski klinički centar Tuzla radi ukazivanja medicinske pomoći.
Saobraćajna nezgoda dogodila se u 9.55 časova.
Policija je izvršila uviđaj.