BANJALUKA - U Ulici Vase Pelagića, u centru Banjaluke, desila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali kombi i automobil.
Kako javljaju čitaoci "Nezavisnih" sa lica mjesta, povrijeđenih u ovoj nezgodi nije bilo, ali je pričinjena materijalna šteta na vozilima te je saobraćaj u ovoj ulici blokiran.