SARAJEVO - Na tramvajskoj stanici na Socijalnom, nakon utakmice na Koševu, desio se incident u kojem su, navodno, učestvovali navijači Sarajeva i Željezničara.
Kako su potvrdili iz MUP-a KS, incident se desio oko 23.30 kada je grupa mladića, vraćajući se sa utakmice, oštetila tramvaj u kojem su se nalazili navijači Sarajeva.
Polupana su stakla na tramvaju, a prema nezvaničnim informacijama, radi se o navijačima Fudbalskog kluba Željezničar.
U incidentu n ije bilo povrijeđenih.