Hronika

Teško povrijeđen motociklista

Teško povrijeđen motociklista
Foto: Ilustracija | Teško povrijeđen motociklista
Nezavisne novine

TUZLA - Dvojica muškaraca povrijeđena su na magistralnom putu Tuzla-Doboj u mjestu Pribava kada je motocikl "suzuki" kojim je upravljao Gračaničanin čiji su inicijali E.I. (22) sletio sa kolovoza, saopšteno je iz Ministrstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Na Univerzitetskom kliničkom centru Tuzla ljekari su konstatovali da je vozač teže povrijeđen, dok je njegov saputnik M.A. (36) iz Gračanice lakše povrijeđen.

Saobraćjna nezgoda dogodila se sinoć oko 22.00 časa. Policija je izvršila uviđaj.

Najčitanije