Hronika

Teško povrijeđen pješak u Doboju

Teško povrijeđen pješak u Doboju
Teško povrijeđen pješak u Doboju
Srna

DOBOJ - U saobraćajnoj nesreći u Doboju teško je povrijeđen pješak koji je prevezen u bolnicu, saopšteno je iz dobojskog Centra javne bezbjednosti (CJB).

Riječ je o licu čiji su inicijali I.K. sa područja opštine Doboj-Jug, koje je prelazilo pješački prelaz u vrijeme kada je na semaforu bilo upaljeno crveno svjetlo za pješake.

U nesreći, koja se dogodila sinoć u 22.10, učestvovao je i automobil golf, kojim je upravljao M.S. iz Doboja.

Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.

Na području u nadležnosti dobojskog CJB-a u protekla 24 časa evidentirano je ukupno pet krivičnih djela - tri krađe, jedna teška krađa i jedno izazivanje opšte opasnosti, te dva narušavanja javnog reda i mira.

Najčitanije