Dvadesetpetogodišnja D. B. teško je povrijeđena u saobraćajnoj nezgodi koja se danas oko 12.40 dogodila na magistralnom putu Tuzla - Doboj, u mjestu Donji Bistarac kod Lukavca.
"Pacijentica je dovezena na UKC Tuzla i ona će biti hospitalizirana, jer njene povrede zahtijevaju bolničko liječenje", rekla je portparol UKC Tuzla Amra Odobašić.
Djevojka se nalazila na mjestu saputnika na motociklu kojim je upravljao S. M. (25). Pod još uvijek nerazjašnjenim okolnostima motocikl se sudario s automobilom BMW austrijskih registarskih oznaka, za čijim upravljačem je bio Z. L. (41).
Uviđaj su obavili službenici PU Lukavac, koji nastavljaju rad na dokumentovanju ove saobraćajne nezgode. O nesreći je obaviješten i dežurni kantonalni tužilac.
Foto: Klix.ba