PRIJEDOR - U saobraćajnoj nezgodi u mjestu Kozaruša, na magistralnom putu Prijedor - Banjaluka, teže je povrijeđena žena koja je upravljala vozilom škoda fabija.
Identitet teško povrijeđene žene, koja je zbog težine povreda vozilom Hitne pomoći prebačena u Klinički centar Banjaluka, u policiji još nije potvrđen.
Na licu mjesta našli su se i prijedorski vatrogasci, koji su pomogli da se iz uništenog automobila izvuče teško povrijeđena žena srednjih godina, koja je bila sama u automobilu.