Hronika

Teslić: Ubio ženu, pa sebe

Teslić: Ubio ženu, pa sebe
Teslić: Ubio ženu, pa sebe
N.M.

TESLIĆ - Slavko Jošić iz Teslića u ponedjeljak poslijepodne ubio je suprugu Ljeposavu, koja je radila u "Alkolendu" u Tesliću, nakon čega je izvršio samoubistvo, saznajemo iz policije.

Slučaj je policiji prijavljen oko 16 časova, a uviđaj nije završen do zaključenja ovog broja "Nezavisnih". Kako nezvanično saznajemo, Slavko i Ljeposava su se nekoliko puta razvodili a iza njih je ostalo dvoje djece.

"Još traje uviđaj, nakon čega će biti pokrenuta istraga kako bi bile utvrđene tačne okolnosti koje su dovele do tragedije", naveo je kratko naš izvor.

Najčitanije