ŠIPOVO - U saobraćajnoj nesreći, koja se danas dogodila u Šipovu, poginula je djevojka iz tog grada, saznaju "Nezavisne".
Nezvanično saznajemo da se tragedija dogodila kada je vozilo, u kojem su bile dvije djevojke, sletjelo u vodu.
"Jedna djevojka uspjela je da se spase, dok je druga nastradala", kaže izvor "Nezavisnih".
Uviđaj će, uz pripadnike Policijske stanice Šipovo, obaviti i dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka. Nakon uviđaja će biti poznate ostale informacije o ovoj tragediji.