TRAVNIK - Policija u Travniku primila je jutros anonimnu dojavu o podmetnutoj bombi u Osnovnoj školi "Dolac" u naselju Dolac na Lašvi, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srednjobosanskog kantona.
Nakon dojave, koju je policija primila u 8.00 časova, đaci i nastavno osoblje evakuisani su iz zgrade.
Policija obezbjeđuje objekat, a očekuje se tim za kontradiverzioni pregled prostorija.