TREBINJE - Automobil alfa romeo, vlasništvo Predraga Krivoglava iz Trebinja, u nedjelju je izgorio.
Požar, međutim, nije podmetnut, jer je automobil planuo dok je vlasnik bio u automobilu, ali je, na svu sreću, ostao neozlijeđen.
Krivoglav, koji je inače snimatelj na lokalnoj trebinjskoj Herceg TV, kaže da je automobil neposredno prije toga parkirao u garažu i da je primijetio dim ispod haube, poslije čega je došlo i do eksplozije.
Zanimljivo je da se nakon te eksplozije, tvrde očevici, čulo i više detonacija.
Vatrogasci su uspjeli da zaustave širenje vatre na susjedne garaže.