Hronika

Trebinjka ubola muža nožem nakon svađe

Trebinjka ubola muža nožem nakon svađe
Trebinjka ubola muža nožem nakon svađe
Srna

TREBINJE - Trebinjska policija je lišila slobode 24-ogodišnju G.R. koja je nožem ubola supruga u grudni koš, potvrđeno je u Centru javne bezbjednosti Trebinje.

Povrijeđeni je smješten na Odjeljenje intenzivne njege u Bolnici Trebinje i njegovo zdravstveno stanje je stabilno.

Incident se dogodio juče oko 14.30 u porodičnoj kući u Petrovom polju, nakon svađe supružnika.

Načelnik Hiruškog odjeljenja trebinjske bolnice Predrag Simić potvrdio je da je povrijeđenom probijena plućna opna i da mu je priključen dren u grudni koš.

U policiji kažu da je G.R. osumnjičena za pokušaj ubistva.

Najčitanije