Hronika

Tri lažne dojave o bombama u Doboju

Tri lažne dojave o bombama u Doboju
Tri lažne dojave o bombama u Doboju
N.N.

DOBOJ - Policijskoj stanici Doboj 2, je juče oko 20:55 časova putem telefona prijavljeno da su pod službeno vozilo i podrum policijske stanice u ovom gradu postavljene bombe, za koje se ispostavilo da su lažne.

Takođe, Policijskoj stanici Doboj 1 prijavljeno je da je oko 21:05 čas radnici Hotela „Integra“ dojavljeno da je u podrumskim prostorijama hotela postavljena bomba, saopšteno je iz CJB Doboj.

Izvršenim protivdiverzionim pregledom navedenih objekata kao i parking prostora, utvrđeno je da se radilo o lažnoj dojavi.

O navedenom je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj.

U toku je rad na pronalasku izvršioca ili izvršilaca počinjenog krivičnog djela „Lažno prijavljivanje krivičnog djela“.

Najčitanije