DOBOJ - Vozač automobila "opel" čiji su inicijali D.I. zadobio je povrede opasne po život u saobraćajnoj nezgodi u Radnji Donjoj, opština Stanari, i nakon ukazane ljekarske pomoći u dobojskoj bolnici prevezen je u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci.
Lice D.I. koje je bilo suvozač u "opelu" zadobilo je teške tjelesne povrede i zadržano je na liječenju u dobojskoj bolnici.
U saobraćajnoj nezgodi, koja se dogodila juče u 12.00 časova, lakše je povrijeđeno lice Z.C, koje je upravljalo putničkim vozilom "reno".
Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.