Hronika

Tri pljačkaša ukrala nekoliko desetina hiljada maraka

Tri pljačkaša ukrala nekoliko desetina hiljada maraka
Tri pljačkaša ukrala nekoliko desetina hiljada maraka
Srna

BIJELJINA - Tri naoružana pljačkaša ukrala su nekoliko desetina hiljada maraka iz izdvojenog šaltera Nove banke u Sremskoj ulici u Bijeljini, rekao je Srni direktor ove banke Milan Radović.

Radović je rekao da su nepoznata lica sa puškama jutros oko 9.30 časova ušla u izdvojeni šalter Nove banke na Nešković pumpi i ukrala novac.

Prema njegovim riječima, pripadnici Centra javne bezbjednosti Bijeljina trenutno utvrđuju koliko je tačno novca ukradeno.

"Naša banka primjenjuje svjetske standrade zaštite od ovakvih slučajeva tako da neće biti veće štete. Važno je samo da nije bilo povrijeđenih", istakao je Radović.

Iz CJB Bijeljina rekli su da je u toku uviđaj i potraga za pljačkašima.

Najčitanije