Hronika

Tri vozača uhapšena zbog alkohola

Tri vozača uhapšena zbog alkohola
Foto: N.N. | Tri vozača uhapšena zbog alkohola
Srna

DOBOJ - Pripadnici Policijske uprave Doboj lišili su slobode dva lica iz Modriče zbog vožnje u pijanom stanju i jedno iz Broda zbog odbijanja alkotesta.

Kod vozača iz Modriče čiji su inicijali Ž.K. i Ž.I. utvrđeno je 1,68, odnosno 2,27 promila alkohola u organizmu, dok je vozač V.C. iz Broda odbio da se alkotestira, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Osim ovih hapšenja, u protekla 24 časa na području Policijske uprave Doboj evidentirano je jedno krivično djelo i jedna saobraćajna nezgoda.

Najčitanije