Hronika

Troje povrijeđenih u nesreći na Stupu

Troje povrijeđenih u nesreći na Stupu
Troje povrijeđenih u nesreći na Stupu
N.N.

SARAJEVO - Tri osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nesreći koja se desila danas u 12.30 na raskrsnici ulica Bojnička i Trešnje u sarajevskom naselju Stup.

"Došlo je do sudara teretnog motornog vozila marke reno i putničkog motornog vozila sitroen, pri čemu su povrijeđene tri osobe", potvrdio je za Klix.ba portparol MUP-a KS Irfan Nefić.

Povrijeđeni su vozači i ženska osoba koja je bila na autobuskom stajalištu.

Povrijeđene osobe su prevezene na Kliniku urgentne medicine bolnice Koševo gdje im je urađena dijagnostika i utvrđen stepen povreda.

"Povrijeđeni A. H. (1986) je zadobio višestuku frakturu lijeve noge i desne ruke, V.I. (1982) ima lakše tjelesne povrede, ali je zadržan na KUM-u zbog opservacije. Stepen povreda za povrijeđenu A.H. (1986.) se utvrđuje i biće uskoro poznat", rekla je Muamera Šehić.

Uviđaj su izvršili pripadnici MUP-a KS, a saobraćaj je bio u potpunosti obustavljen od 12.45 do kraja uviđaja.

Najčitanije