Hronika

Tuzla: Dvojica mladića poginula, a dvojica teško povrijeđena

Tuzla: Dvojica mladića poginula, a dvojica teško povrijeđena
Tuzla: Dvojica mladića poginula, a dvojica teško povrijeđena
Srna

TUZLA - Dvojica mladića poginula su u saobraćajnoj nesreći u naselju Stjepan Polje, na magistralnom putu Tuzla - Doboj, a ljekari se bore za život još dvojice mladića.

Poginuli su Damir B. /19/ i Mirza K. /18/, dok su sa izuzetno teškim povredama na tuzlanski Univerzitetski klinički centar prevazeni Amir H. /18/ i Omer H. /17/, prenosi portal "Kliks.ba".

Nesreća se dogodila noćas oko 2.00 časa kada je automobil "pasat", u kojem su bili mladići, prešao na lijevu saobraćajnu traku, sletio s kolovoza i udario u stub ulične rasvjete, a potom se prevrnuo.

U Ministarstvu unutrašnjih poslova /MUP/ Tuzlanskog kantona potvrđeno je da je uviđaj u toku, te da je dežurni kantonalni tužilac izdao naredbu za obdukciju tijela poginulih mladića.

Prvi rezultati istrage ukazuju da je do saobraćajne nesreće došlo usljed neprilagođene brzine vožnje.

Najčitanije